Współpraca z Rolnikami

BlasTTech jako firma specjalizująca się w montażu paneli słonecznych jest w pełni kompleksowa. Zaczynając od audytu – w celu określenia celu klienta oraz możliwości przedstawienia jak najlepszego sposobu współpracy z specjalistami z naszej firmy. Zostają przedstawione etapy współpracy między BlasTTech, a rolnikami.

Fotowoltaika

BlasTTech Efekty Działania

Fotowoltaika Pozytywne Efekty

Głównym czynnikiem przekonującym społeczeństwo do inwestowanie w odnawialne źródła energii może być chęć dołożenia własnej cegiełki do zmiany obecnego świata i dbanie o środowisko w własnych zakresie. Korzystanie z wręcz darmowego źródła energii pozwala na zaoszczędzenie finansów w gospodarstwie. Przy czym osoba zajmująca się opłatami odczuje różniące w użytkowaniu paneli słonecznych – zmniejszenie rachunków za prąd. Nie dotyczą takiej osoby wzrosty cen za prąd.Rolnicy korzystając z odnawialnych energii ma możliwość otrzymania dodatkowych dotacji jak i dofinansowań.

Etapy Działania

Nasza współpraca zaczyna się od takich działań jak
⁕ Audyt
⁕ Konsultacje z przedstawicielem
⁕Omówienie projektu wraz z jego akceptacją
⁕ Montaż na posesji gospodarstwa domowego
⁕ Usługi posprzedażowe

Takie działania dają pełną transparentność oraz zrozumienie działań jakie będą prowadzone podczas współpracy.
Poprzez działania posprzedażowe firma BlasTTech rozumie gwarancje 25 lat na niezawodność paneli słonecznych. Działanie te pozwala na poczucie swobody korzystania z urządzeń bez obawy dodatkowych kosztów naprawczych związanych z eksploatacja sprzętu.

Inwestycja w Przyszłość

Inwestowanie w fotowoltaika w obecnym czasie jest opłacalnym ruchem działań jeżeli myślimy o przyszłości. Ze względu na żywotność ogniw fotowoltaicznych, która jest na poziomie 30 lat pozwala to na zabezpieczenie się na przyszłość przed wzrostem cen prądu na rynku. Obecnie jest to idealny moment, aby rozpocząć taką inwestycje ze względu na wysokie dofinansowania do zakupu paneli słonecznych. Przez takie działania użytkownik gospodarstwa domowego może liczyć na wsparcie przy zakupie proekologicznego źródła energii na swoją posesje.