Współpraca z Przedsiębiorcami

Inwestowanie w odnawiane źródła energii pozwala wpłynąć pozytywni na środowisko. Ze względu na długą żywotność paneli również niezawodność przez około 30 lat. Korzystanie z wręcz darmowego źródła energii pozwala na zaoszczędzenie finansów w firmie. Przy czym osoba zajmująca się opłatami odczuje różniące w użytkowaniu paneli słonecznych – zmniejszenie rachunków za prąd. Przesiębiorcy nie dotyczą wzrosty cen za prąd ze względu na własną elektrownie. Przedsiębiorca korzystając z odnawialnej energii ma możliwość otrzymania dodatkowych dotacji jak i dofinansowań.

Fotowoltaika

BlasTTech Efekty Działania

Fotowoltaika Pozytywne Efekty

Inwestowanie w odnawiane źródła energii pozwala wpłynąć pozytywni na środowisko. Ze względu na długą żywotność paneli również niezawodność przez około 30 lat. Korzystanie z wręcz darmowego źródła energii pozwala na zaoszczędzenie finansów w firmie. Przy czym osoba zajmująca się opłatami odczuje różniące w użytkowaniu paneli słonecznych – zmniejszenie rachunków za prąd. Osoby prywatną nie dotyczą wzrosty cen za prąd ze względu na własną elektrownie. Osoba prywatna korzystająca z odnawialnych energii ma możliwość otrzymania dodatkowych dotacji jak i dofinansowań.

Etapy Działania

Nasza współpraca zaczyna się od takich działań jak
⁕ Audyt
⁕ Konsultacje z przedstawicielem
⁕Omówienie projektu wraz z jego akceptacją
⁕ Montaż na posesji gospodarstwa domowego
⁕ Usługi posprzedażowe

Takie działania dają pełną transparentność oraz zrozumienie działań jakie będą prowadzone podczas współpracy.
Poprzez działania posprzedażowe firma BlasTTech rozumie gwarancje 25 lat na niezawodność paneli słonecznych. Działanie te pozwala na poczucie swobody korzystania z urządzeń bez obawy dodatkowych kosztów naprawczych związanych z eksploatacja sprzętu.

Inwestycja w Przyszłość

Inwestowanie w fotowoltaika w obecnym czasie jest opłacalnym ruchem działań jeżeli myślimy o przyszłości. Ze względu na żywotność ogniw fotowoltaicznych, która jest na poziomie 30 lat pozwala to na zabezpieczenie się na przyszłość przed wzrostem cen prądu na rynku. Obecnie jest to idealny moment, aby rozpocząć taką inwestycje ze względu na wysokie dofinansowania do zakupu paneli słonecznych. Fotowoltaika dla przedsiębiorstwa może liczyć na wsparcie przy zakupie proekologicznego źródła energii na swoją posesje.