DLACZEGO WARTO?
Korzyści płynące z inwestycji w fotowoltaikę.

    Podstawą oferty wśród usług naszej firmy jest montaż paneli fotowoltaicznych. Specjalizujemy się także w układaniu paneli fotowoltaicznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie dostępnym na rynku. Produkty, z których korzystamy, zostały wykonane z największą troską o szczegóły, dzięki czemu każdy klient otrzymuje gwarancję na wiele lat. W naszej pracy staramy się łączyć sprawdzone metody z nowoczesnymi rozwiązaniami, przez co każdy wykonany przez nas montaż paneli fotowoltaicznych jest precyzyjny i profesjonalny.

CZYSTE POWIETRZE

Fotowoltaika jest bezemisyjnym, odnawialnym źródłem energii. Ogniwa nie wydzielają żadnych szkodliwych związków, przez co są całkowicie bezpieczne dla otoczenia i środowiska.

OSZCZĘDNOŚCI

Im większa instalacja, tym szybciej zaoszczędzisz. Średnia, typowa instalacja zwraca się w ciągu 7 lat w zależności od jej eksploatacji i zapotrzebowania klienta na prąd.

NIEZALEŻNOŚĆ

Fotowoltaika zapewnia swobodę. Dzięki instalacji, podwyżki cen energii elektrycznej nie będą ciebie dotyczyć, przez co nie będziesz musiał się martwić o rosnące ceny prądu.

SZYBKI MONTAŻ

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest uzależniony od wielkości konstrukcji, lecz zazwyczaj trwa on od jednego do dwóch dni. Montaż obejmuje zamocowanie paneli oraz instalację inwertera w odpowiednim do tego miejscu.

WŁASNY PRĄD

Po okresie około 7 lat mamy prąd za darmo. Płacimy jedynie stały koszt rzędu około 12 zł/miesiąc, który jest opłatą za utrzymanie łącza z elektrownią. Gwarancja 80% wydajności na 25 lat zapewnia długi okres dostarczania energii.

ENERGIA NA LATA

Dzisiaj założona instalacja fotowoltaiczna będzie służyć przez lata. Zabezpiecz swoich bliskich w darmowe, stabilne i ekologiczne źródło odnawialnej energii. Zainwestuj w czystsze powietrze.

OBLICZ MOC INSTALACJI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ!

KontaktPV

Wypełnij formularz w mailu otrzymasz informację ile zaoszczędzisz dzięki fotowoltaice, jaki będzie Twój roczny rachunek za prąd oraz zalecana wielkość instalacji!

🡆
Preferowana godzina kontaktu *
:

5 kroków działania

Jak Działamy

01

Bezpłatne Doradztwo

Odpowiadamy na wszystkie twoje pytania i wątpliwości, a także przedstawimy wycenę instalacji i montażu paneli fotowoltaicznych dla Ciebie!

02

Zawarcie Umowy

Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy dotyczącej montażu instalacji fotowoltaicznej. Zbieramy także wszelkie potrzebne informacje oraz wymiary, które pozwolą nam zaprojektować instalację specjalnie dla Ciebie!

03

Przygotowanie projektu technicznego

Nasz zespół projektantów przygotowuje indywidualny projekt pod montaż fotowoltaiki dla każdego klienta. Naszym priorytetem jest wydajność instalacji - dobieramy optymalne rozwiązania!

04

Montaż instalacji fotowoltaicznej

Przystępujemy do montażu instalacji. W zależności od wielkości instalacji, realizacja zajmuje 1-3 dni. Nasze doświadczone ekipy posiadają ukończyły już wiele inwestycji, dzięki czemu szybko i bezproblemowo możesz cieszyć się darmową energią!

05

Przyłączenie
do sieci

Po ukończonym montażu pora na ostatni krok. Zajmiemy się formalnościami związanymi z elektrownią - dostarczeniem dokumentów, przyłączeniem do sieci oraz wymianą licznika. Od teraz możesz cieszyć się darmową energią oraz ochroną środowiska! Śpisz spokojnie, bo na panele masz 25 lat gwarancji.

Nasi Klienci

2.png
intelienergy-1@3x_2.png