warren-wong-J33qmCVr02A-unsplash-scaled.jpg
Fotowoltaika

Dla Rolników

OBLICZ MOC INSTALACJI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ!

KontaktPV

Wypełnij formularz w mailu otrzymasz informację ile zaoszczędzisz dzięki fotowoltaice, jaki będzie Twój roczny rachunek za prąd oraz zalecana wielkość instalacji!

🡆
Preferowana godzina kontaktu *
:
Energia słoneczna

W rozwiązaniu zagadki niebagatelną rolę odgrywa energia słoneczna. Latem powoduje ona nagrzewanie budynków, ale zamiast utrudniać życie może je ułatwiać. Wystarczy zainstalować panele słoneczne. Służą one do zamiany darmowej energii ze słońca na prąd elektryczny o takich samych parametrach, jak w sieci energetycznej. Czy zauważyłeś, że coraz więcej gospodarstw rolnych i domów ma zainstalowane czarne prostokąty umieszczone na nasłonecznionej stronie posesji? Czy wiesz, że panele słoneczne objęte są systemem dopłat? Zadzwoń do naszego pracownika, aby dowiedzieć się jak skorzystać z tych, które przysługują tobie.

Fotowoltaika dla Rolnika

Zwolnenie z Podatku

Ekologia i Oszczędność

Dofinansowanie od + 5000 zl

25 lat gwarancji

Czy instalacja działa przez cały rok ?

Energia słoneczna dociera do Ziemi cały rok. W lecie jest jej więcej, ale też i zapotrzebowanie w niektórych gospodarstwach jest większe np. do klimatyzowania ferm drobiu. Jeżeli wyprodukowana energia elektryczna nie zostanie wykorzystana w gospodarstwie, jest odprowadzana do sieci energetycznej przez licznik dwukierunkowy. Gdy w okresie zimowym zajdzie potrzeba czerpania większej ilości energii niż jest produkowana przez fotowoltaikę, jest ona pobierana z sieci. Rachunki opiewają tylko na kwotę przewyższającą energię pobraną nad wyprodukowaną. Panele słoneczne działają również w pochmurne dni i w zimie. Korzyść jest taka, że są one delikatnie ciepłe. W związku z tym zapobiegają zaleganiu śniegu. Są lżejsze od pokrywy śnieżnej, a więc nie wymagają wzmacniania konstrukcji dachu. Skontaktuj się z naszym pracownikiem, aby dowiedzieć się jak uniezależnić się od podwyżek cen energii.

GDZIE MOŻE BYĆ INSTALACJA?

Instalacja może zostać wykonana na płaskiej powierzchni, która jest zorientowana na południe i nie zacieniona. Można do tego celu wykorzystać np. powierzchnie dachu, a jeśli takowych nie ma - postawić szkielet, do którego mogą zostać przymocowane panele. Czy zastanawiałeś się, gdzie w twoim gospodarstwie będzie najlepsze miejsce do zlokalizowania instalacji fotowoltaicznej? Zadzwoń do naszej firmy i umów się na spotkanie. Pracownik razem z tobą obejrzy teren i podpowie, gdzie najlepiej zainstalować panele słoneczne.

Nasza siedziba

Żegiestowska 5
50-542 Wrocław