solar-system-2939551_1920.jpg
Fotowoltaika

Dla Gospodarstw Domowych

OBLICZ MOC INSTALACJI I DOWIEDZ SIĘ ILE ZAOSZCZĘDZISZ!

KontaktPV

Wypełnij formularz w mailu otrzymasz informację ile zaoszczędzisz dzięki fotowoltaice, jaki będzie Twój roczny rachunek za prąd oraz zalecana wielkość instalacji!

🡆
Preferowana godzina kontaktu *
:
W czym tkwi fenomen energii słonecznej?

Odpowiedź jest prosta. W jej opłacalności. Posiadanie paneli słonecznych pozwala nie tylko produkować prąd na potrzeby własne, ale pozwala również na tym zarabiać. Nadwyżki wyprodukowanej energii można odsprzedać na określonych warunkach do elektrowni. O oszczędnościach decyduje oczywiście dobór odpowiedniej wielkości instalacji. Warunki odsprzedaży regulowane są prawnie, a firmy coraz chętniej decydują się na takie rozwiązanie. Ponadto instalacja pracuje cały rok, nawet w mało słoneczne dni. W przeciwieństwie do kolektorów słonecznych, które w sezonie zimowym nie sprawdzają się. Należy również dodać, że panele słoneczne mają bardzo długą gwarancje. Profesjonalne firmy instalujące fotowoltaikę dają gwarancję na 30 lat.

Co zyskuje Twój dom?

Zwolnenie z Podatku

Najlepsze Moduły

Bezpłatną wycenę

25 lat gwarancji

Człowiek w trosce o Środowisko

To niewątpliwy atut, który ma większą wartość niż pieniądze. Fotowoltaika to najlepszy sposób, żeby zadbać o nasze wspólne dobro - środowisko. Prąd ze słońca jest czystą energią, podczas produkcji nie dochodzi do emisji CO2. System współpracuje z naturą, a nie jej szkodzi. Proekologiczny charakter ma znaczenie dla ludzi oraz zwierząt, ogranicza gazy cieplarniane i pyły.

JAK DZIAŁA FOTOWOLTAIKA?

Panele fotowoltaiczne zamieniają promienie słoneczne w energię elektryczną. Aby można było korzystać w pełni z systemu należy zamontować falownik, który zmienia prąd stały na zmienny. To taki, który płynie w gniazdkach. Instalacja zostaje podpięta do już istniejącej w budynku i dzięki temu można liczyć na tańszy prąd i niższe rachunki. Panele muszą zostać zamontowane tak, aby pobierać jak największą ilość promieniowania, najczęściej jest to południe. Nawet na dachach o nieodpowiednim nachyleniu istnieje możliwość zamontowania paneli. Podstawa to powierzenie jej wykonania profesjonalistom. Zajmą się oni doborem odpowiedniego systemu, wykonają wstępną wycenę i możliwości, jakie niesie ze sobą zamontowanie fotowoltaiki.

Nasza siedziba

Żegiestowska 5
50-542 Wrocław